تبلیغات
شاد باش...فرصت رو برای خنده از دست نده - اوقات فراغت کم هزینه این چنین است،امتحان کنید

ای انسان خوب دنیا...تا به میشه خوب باش...تو که دلت یه دریاست...مثل تو بودم ای کاش


Admin Logo
themebox Logo
سلامتاریخ:سه شنبه 10 آبان 1390-02:01 ق.ظ

نویسنده فقط خودم کوچیک شما بنفشه جون :

اوقات فراغت کم هزینه این چنین است،امتحان کنید

برای سپری کردن اوقات فراقت راه های زیادی وجود داره که علاوه بر اینکه باعث میشه از زمان های بیکاری خود لذت ببرید ، . .. . ..

چیزهای تازه ای را نیز به شما می آموزد..

.1- نقاشی بکشید..با این کار هم می توانید هنر نقاشی خود را تقویت کنید و هم با ترسیم رویا ها و تخیلات خود بر روی کاغد آنها را قابل لمس تر ببینید و برای رسیدن به آنها بیشتر تلاش کنید

2 - روزنامه بخوانید و جدول حل کنید ..روزنامه ها بسیار ارزان قیمت هستند و بهایشان از انواع مجله ها کمتر است..حتی می توانید روزنامه های باطله را با قیمتی کمتر بخرید..با خواندن روزنامه هم از اخبار روزانه با خبر شوید و هم با حل جدول حافظه ی خود را تقویت کنید. ..3- شعر بسرایید..همه ی ما قدرت سراییدن شعر را داریم ...هرچه را که می خواهی بسرا..فقط هرچه هست چیزی باشد که بتوان به آن گفت شعر . فرقی ندارد که مثنوی باشد یا شعر نو یا قطعه یا انواع دیگر ..

4- از منزل بیرون بروید مسیری را انتخاب کرده و در آن قدم بزنید.با این کار از مناظر طبیعی و هوای تازه لذت برده و هم از اخبار محل با خبر شوید ..حتی می توانید به پارک رفته و ورزش کنید یا به کوه و کوه نوردی.

5-از مادر خود آشپزی یاد بگیرید..با نگاه کردن به او و کمک کردن به مادرتان روش کار دستتان می آید(البته خودم هم این یه مورد رو انجام نمی دهم چون از آشپزی بدم می آید..توصیه ی من به علاقه مندان است) 

6-از ویدئو کلوپ سیدی های طنز تهیه کرده . به منزل ببرید و تماشا کنید و بخندید

7-آهنگ شادی را پخش کنید و برقصید یا خانواده و دوستان را جمع کرده و برای هم جک تعریف کنید..کارهای جالبی برای هم اجرا کرده و لذت ببرید..این موارد رو تنهایی هم می توان انجام داد..

8--اگر روابط فامیلی خوبی دارید به منزل اقوام بروید و با آنها معاشرت کنید و بدین وسیله مهارت های کلامی خود را بالا ببرید

 9 - با صدای بلند ، با تمام احساستان آواز های شاد بخوانید و مهارت آواز خوانی خود را تقویت کنید..یادتان باشد به هیچ وجه من الوجوه آواز غمگین یا آرام نخوانید و گرنه همه ی روز خود را خراب کرده اید

 10-به بازار بروید و از فروشگاه ها دیدن کنید بدون آنکه چیزی بخرید..به این ترتیب می توانید از وسایلی که جدیدا ساخته و به بازار عرضه شده اند اطلاع کسب کنید..

11-در زمان بیکاری انگلیسی تمرین کنید..انگلیسی بنویسید،انگلیسی حرف بزنید و حتی انگلیسی فکر کنید ...تا زبان بین المللی تان هم تقویت بشه

12-کتاب داستان و رمان بخوانید..اگر پول خرید کتاب را ندارید عضو کتابخانه ی عمومی محل شوید یا از اینترنت داستان های جالب را سرچ کرده و مطالعه نمایید....اگر لازم شد بالا و پایین بپرید ..می خواهم بگویم که مهم نیست چه کاری انجام میدهی مهم این است که شاد باشی و بدین وسیله متوجه گذر زمان نشوی...به خدا می سپارمت قشنگم